Kategorie M14

27.05.2017 Český pohár MTBO - 3. kolo, middle - startovní listina

délka trati  4.70 km, převýšení     0 m,  9 kontrol           tištěno 26.05.2017   15:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8905 Novotný Lukáš TSU 0700 C 0 = 14:00:00 neregistro 7208072 Patka Kryštof BOR 0702 C 3 = 14:03:00 ......................... VAK C 6 = 14:06:00 436951 Munzar Jakub XPU 0600 C 9 = 14:09:00 8468 Bogar Vojtěch BOR 0604 C 12 = 14:12:00 ......................... VAK C 15 = 14:15:00 4377 Staňa Ondřej BOR 0301 C 18 = 14:18:00 2037507 Tomasz Jachec 48P 0300 C 21 = 14:21:00 1392573 Jakub Kubicki 47P 0400 C 24 = 14:24:00

Kategorie M17

27.05.2017 Český pohár MTBO - 3. kolo, middle - startovní listina

délka trati  5.70 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 26.05.2017   15:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 1 = 14:01:00 1218410 Humlíček Tomáš SBK 0101 B 4 = 14:04:00 7208210 Kovář Ondřej VPM 0200 C 7 = 14:07:00 2056295 Tuma Matěj SJC 0202 C 10 = 14:10:00 2036953 Piotr Obstoj 48P 0202 C 13 = 14:13:00 1392571 Obstoj Adam 47P 0000 C 16 = 14:16:00 2037508 Maciej Wozniak 48P 0201 C 19 = 14:19:00 1394741 Sikorski Marcin 47P 0200 C 22 = 14:22:00 2056263 Břeň Daniel SKL 0100 B 25 = 14:25:00 1409316 Bartosz Niebielski 94P 0100 C 28 = 14:28:00 53377 Kroc Kryštof GIG 0100 B 31 = 14:31:00 ......................... VAK C 34 = 14:34:00 8281200 Nitsch Tomasz 94P 9801 C 37 = 14:37:00 2042505 Hasman Marek VPM 0201 C 40 = 14:40:00 1394742 Hyla Damian 47P 0100 C 43 = 14:43:00 ......................... VAK C 46 = 14:46:00

Kategorie M20

27.05.2017 Český pohár MTBO - 3. kolo, middle - startovní listina

délka trati  8.50 km, převýšení     0 m, 19 kontrol           tištěno 26.05.2017   15:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 30 = 14:30:00 412284 Żebrowski Artur 94P 9700 C 33 = 14:33:00 2059747 Břeň Lukáš SKL 9801 C 36 = 14:36:00 ......................... VAK C 39 = 14:39:00 7899987 Jakub Jaroszek 94P 9800 C 42 = 14:42:00 7204492 Hruška Tomáš ABR 0001 A 45 = 14:45:00 2078473 Vávra Martin HOR 9700 B 48 = 14:48:00 1409356 Nowak Bartosz 94P 9900 C 51 = 14:51:00 ......................... VAK C 54 = 14:54:00 1409359 Igor Kielak 94P 9901 C 57 = 14:57:00 2042514 Hasman Ondřej VPM 0002 A 60 = 15:00:00 ......................... VAK C 63 = 15:03:00 7260008 Wohanka Richard SLA 0100 E 66 = 15:06:00 ......................... VAK C 69 = 15:09:00 7201762 Mišoň Matěj SMR 9801 A 72 = 15:12:00 7204494 Ludvík Matyáš STB 9801 E 75 = 15:15:00 ......................... VAK C 78 = 15:18:00 2010997 Flachberger Jakob 55A 9800 C 81 = 15:21:00 ......................... VAK C 84 = 15:24:00 2085616 Hrdinka Daniel VRL 9701 B 87 = 15:27:00 2033615 Micko Tobias 55A 0000 C 90 = 15:30:00 ......................... VAK C 93 = 15:33:00

Kategorie M21A

27.05.2017 Český pohár MTBO - 3. kolo, middle - startovní listina

délka trati  8.70 km, převýšení     0 m, 20 kontrol           tištěno 26.05.2017   15:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2019217 Boček Milan TBM 9228 A 1 = 14:01:00 1984420 Merenus Štěpán SPC 8404 A 4 = 14:04:00 897352 Jiran Václav XBM 7601 A 7 = 14:07:00 2078484 Domín Nikolas EKP 8806 A 10 = 14:10:00 ......................... VAK C 13 = 14:13:00 9200522 Maňásek Josef SVR 7700 A 16 = 14:16:00 887933 Bartoš Marián VSP 8201 A 19 = 14:19:00 9102090 Müller Pavel JEP 7900 A 22 = 14:22:00 520540 Brabec Jaroslav SBK 8242 A 25 = 14:25:00 2051945 Opršal Juraj VBA 8301 A 28 = 14:28:00 8008112 Daněk Roman SBK 7541 A 31 = 14:31:00 2045151 Šenk Petr VBA 8001 B 34 = 14:34:00 2042525 Buchtík Ondřej VLI 8101 A 37 = 14:37:00 920696 Janda Martin DOB 8002 A 40 = 14:40:00 neregistro 2031357 Mikan Albert EKP 8606 A 43 = 14:43:00 ......................... VAK C 46 = 14:46:00 7851220 Jiráček Josef SBK 8501 A 49 = 14:49:00 711577 Pucher Filip ZUP 7404 A 52 = 14:52:00 897347 Moravec Štěpán SJI 8101 A 55 = 14:55:00 7205029 Geisler Michal SPC 7504 A 58 = 14:58:00 8627115 Buchtík Aleš XBM 8201 A 61 = 15:01:00 8252429 Jirka Jakub VPM 7905 A 64 = 15:04:00 1403430 Nedopílek David SVR 7600 A 67 = 15:07:00 2017676 Štregl Petr VRL 7303 A 70 = 15:10:00 8401151 Jirka Michal SBK 8403 A 73 = 15:13:00 446347 Hegner Lukáš LPM 8104 C 76 = 15:16:00 neregistro 920658 Pavlík Radek ABR 6849 A 79 = 15:19:00 2081364 Štochel Miroslav MFP 9300 A 82 = 15:22:00 2067203 Polášek Radek TBM 8008 A 85 = 15:25:00 ......................... VAK C 88 = 15:28:00 1919191 Urban Jan SBK 7537 A 91 = 15:31:00 ......................... VAK C 94 = 15:34:00 7209426 Jiran Jan XHK 7701 A 97 = 15:37:00

Kategorie M21B

27.05.2017 Český pohár MTBO - 3. kolo, middle - startovní listina

délka trati  7.20 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 26.05.2017   15:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
439300 Klíma David VBA 7901 B 44 = 14:44:00 53116 Otoupalík Jan TBM 7123 C 46 = 14:46:00 neregistro 7111117 Fišer Jiří SLP 8503 C 48 = 14:48:00 2019214 Vozka Radim BLI 7402 B 50 = 14:50:00 609906 Humlíček Aleš SBK 7539 B 52 = 14:52:00 888646 Netuka Martin XHK 7302 B 54 = 14:54:00 845424 Červinka Jan SBK 7900 B 56 = 14:56:00 2019239 Ohera Karel BLI 7803 B 58 = 14:58:00 2027239 Skoupý Jan GIG 9400 B 60 = 15:00:00 416111 Haničák Tomáš DMS 7700 B 62 = 15:02:00 981850 Horák Pavel VSP 7200 A 64 = 15:04:00 1007541 Sochor Jan SBK 6922 B 66 = 15:06:00 ......................... VAK C 68 = 15:08:00 1398686 Jedlička Lukáš XHK 8100 B 70 = 15:10:00 ......................... VAK C 72 = 15:12:00 7200132 Šimon Václav LBE 9100 B 74 = 15:14:00 416164 Paulíček Jiří SJI 7727 B 76 = 15:16:00 1700078 Šafář Jan XHK 7700 B 78 = 15:18:00 8292 Urbaník Robert VLI 7002 B 80 = 15:20:00 8000013 Šafek Jiří SBK 7621 B 82 = 15:22:00 ......................... VAK C 84 = 15:24:00

Kategorie M21C

27.05.2017 Český pohár MTBO - 3. kolo, middle - startovní listina

délka trati  6.10 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 26.05.2017   15:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
246846 Hečko Michal TZL 7749 C 32 = 14:32:00 2104618 Munzar Martin XPU 7311 C 34 = 14:34:00 9000002 König Lukáš SBK 8001 C 36 = 14:36:00 7003040 Cerman Lukáš DMS 8100 C 38 = 14:38:00 2073735 Opravil Pavel KSU 7502 C 40 = 14:40:00 neregistro 2102805 Chaloupka Ondřej SBK 8301 C 42 = 14:42:00 2118488 Klemsa Jakub EKP 9001 C 44 = 14:44:00 ......................... VAK C 46 = 14:46:00 7208100 Falta Ondřej DKP 8502 C 48 = 14:48:00 410339 Jágr Jaroslav SBK 7549 C 50 = 14:50:00 ......................... VAK C 52 = 14:52:00 ? David Josef DMS 8101 C 54 = 14:54:00 ? Procházka Libor TZL 8200 C 56 = 14:56:00 neregistro ? Břeň Tomáš SKL 7100 C 58 = 14:58:00 neregistro ? Jireček Lukáš BLI 8006 C 60 = 15:00:00 7207489 Patka Miroslav BOR 7715 C 62 = 15:02:00 ......................... VAK C 64 = 15:04:00

Kategorie M21E

27.05.2017 Český pohár MTBO - 3. kolo, middle - startovní listina

délka trati 10.00 km, převýšení     0 m, 23 kontrol           tištěno 26.05.2017   15:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 20 = 14:20:00 1400430 Graubner Jan TZL 8236 E 22 = 14:22:00 2042503 Kurz Pavel SPC 7408 E 24 = 14:24:00 886300 Bogar Kryštof BOR 9402 E 26 = 14:26:00 7903100 Klimo Thomas 21A 7900 C 28 = 14:28:00 7204476 Kanta Martin XPU 9705 E 30 = 14:30:00 ......................... VAK C 32 = 14:32:00 886813 Lauerman Jan SJI 7419 E 34 = 14:34:00 897369 Bogar František BOR 8904 E 36 = 14:36:00 7003030 Laciga Radek VSP 8200 E 38 = 14:38:00 2042527 Kamaryt Tomáš VPM 8807 E 40 = 14:40:00 995876 Svoboda Honza SMR 7901 E 42 = 14:42:00 515062 Ševčík Martin TBM 7632 E 44 = 14:44:00 9005136 Ludvík Vojtěch STB 9301 E 46 = 14:46:00 8636760 Rygl Miroslav TBM 7205 E 48 = 14:48:00 888616 Štěpánek Martin TBM 7327 E 50 = 14:50:00 7204504 Šňupárek Václav TZL 9548 E 52 = 14:52:00 ......................... VAK C 54 = 14:54:00 9005230 Sajal Martin SPC 7803 E 56 = 14:56:00 1392133 Dallavalle Luca 26I 8700 C 58 = 14:58:00 7003041 Chmelař Lukáš XHK 9100 E 60 = 15:00:00 7207358 Honner Jaroslav VPM 7802 E 62 = 15:02:00 9200152 Turra Piero 26I 8400 C 64 = 15:04:00 501884 Rygl Jaroslav TBM 7044 E 66 = 15:06:00 7410123 Pucherna Eduard SMR 7401 E 68 = 15:08:00 ......................... VAK C 70 = 15:10:00 7201199 Hruška Miloš ABR 7501 E 72 = 15:12:00 1302820 Rasko Iurii 24U 8400 C 74 = 15:14:00 7203328 Hons Miši SMR 7700 E 76 = 15:16:00 9200123 Stryzhak Artem 24U 8600 C 78 = 15:18:00 9005228 Vala Radek ABR 8401 E 80 = 15:20:00 889286 Johanovský Tomáš DKP 8500 E 82 = 15:22:00 9843107 Garde Yoann VBA 8401 C 84 = 15:24:00 438621 Urban Miroslav DMS 7900 A 86 = 15:26:00 876001 Muller Matej VBA 9601 C 88 = 15:28:00 7201206 Kalina Miroslav SPC 8211 E 90 = 15:30:00 980373 Jalový Milan RBK 8347 E 92 = 15:32:00 8282003 Haselsberger Kevin 54A 8900 C 94 = 15:34:00 2096236 Wohanka Pavel VRL 7501 E 96 = 15:36:00

Kategorie M40

27.05.2017 Český pohár MTBO - 3. kolo, middle - startovní listina

délka trati  7.20 km, převýšení     0 m, 19 kontrol           tištěno 26.05.2017   15:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8518 Rejholec Michal BOR 7412 C 21 = 14:21:00 2051543 Toloch Alexandr GIG 7000 C 24 = 14:24:00 ......................... VAK C 27 = 14:27:00 8000002 Kunz Martin GIG 7100 C 30 = 14:30:00 ......................... VAK C 33 = 14:33:00 682358 Linhart Aleš GIG 7200 C 36 = 14:36:00 740212 Malátek Rastislav VBA 7401 C 39 = 14:39:00 ......................... VAK C 42 = 14:42:00 7200328 Král Jan XBM 6903 C 45 = 14:45:00 1007549 Skoupý Jan GIG 7001 C 48 = 14:48:00 7205036 Pařízek Petr SMR 7001 C 51 = 14:51:00 ......................... VAK C 54 = 14:54:00 232332 Suchánek Ladislav XBM 7008 C 57 = 14:57:00 8631586 Mach Radovan OKP 6605 C 60 = 15:00:00 7090004 Tuma Jaroslav SJC 7305 C 63 = 15:03:00 2051949 Klučár Daniel RCP 7141 C 66 = 15:06:00 2060254 Zbořil Ctirad UOL 7200 C 69 = 15:09:00 436946 Klech Richard VRB 7201 C 72 = 15:12:00 8974 Štregl Tomáš VRL 7406 C 75 = 15:15:00 7003007 Jašek Petr ABR 7601 C 78 = 15:18:00 53899 Fišer Petr GIG 7502 C 81 = 15:21:00 886815 Svoboda Ivan SMR 6200 C 84 = 15:24:00 53355 Kroc Dalibor GIG 7400 C 87 = 15:27:00 8621762 Bureš Pavel XBM 7549 C 90 = 15:30:00 7003003 Žák Pavel ABR 7600 C 93 = 15:33:00 888617 Šňupárek Ondřej TZL 6949 C 96 = 15:36:00 8629811 Hanovec Petr VLI 7101 C 99 = 15:39:00

Kategorie M50

27.05.2017 Český pohár MTBO - 3. kolo, middle - startovní listina

délka trati  6.00 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 26.05.2017   15:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2114999 Antoš Svatopluk SJC 6602 C 0 = 14:00:00 307364 Jánoška Jozef RBA 5902 C 3 = 14:03:00 53693 Maliňák Vladimír KVS 5901 C 6 = 14:06:00 8851 Holinka Martin ZPV 6712 C 9 = 14:09:00 neregistro 876002 Mlynárik Peter VBA 6501 C 12 = 14:12:00 2031370 Tišnovský Zdeněk TBM 6620 C 15 = 14:15:00 1111255 Maennel Harald BOR 5501 C 18 = 14:18:00 ......................... VAK C 21 = 14:21:00 2102705 Buřt Vladimír SBK 6301 C 24 = 14:24:00 2051944 Autrata Vlastimil RCP 6041 C 27 = 14:27:00 888636 Pospíšek Zbyněk TBM 6007 C 30 = 14:30:00 2075574 Cegielka Jan 94P 6200 C 33 = 14:33:00 7207706 Němec Lubomír ABR 6201 C 36 = 14:36:00 1210961 Štěpánský Václav TBM 6108 C 39 = 14:39:00 7207359 Kolář Rudolf ABR 6301 A 42 = 14:42:00 ......................... VAK C 45 = 14:45:00 7207703 Vrábel Jaromír ABR 6102 C 48 = 14:48:00 ......................... VAK C 51 = 14:51:00 899180 Hejna Jiří KNC 6200 C 54 = 14:54:00 887627 Fajtl Jaroslav VPM 6001 C 57 = 14:57:00 2059759 Vávra Martin HOR 6302 C 60 = 15:00:00 ......................... VAK C 63 = 15:03:00 2102780 Veselý Jan ZUP 6500 C 66 = 15:06:00 2102082 Kuchař Pavel SJC 6000 C 69 = 15:09:00 52076 Peťovský Jan SBK 6201 C 72 = 15:12:00 9101187 Bartoš Marián VSP 5601 C 75 = 15:15:00 neregistro 2045204 Novotný Petr TZL 6601 C 78 = 15:18:00 7203452 Doležal Josef VAM 6101 C 81 = 15:21:00 7207890 Kareis Martin VLI 6501 C 84 = 15:24:00 52581 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 87 = 15:27:00 981830 Náhlovský David TBM 6512 C 90 = 15:30:00

Kategorie M60

27.05.2017 Český pohár MTBO - 3. kolo, middle - startovní listina

délka trati  5.70 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 26.05.2017   15:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 24 = 14:24:00 416045 Nejedlý Petr TZL 5101 C 27 = 14:27:00 52054 Novák Miroslav SBK 5400 C 30 = 14:30:00 53379 Vintr Ivan TZL 4501 C 33 = 14:33:00 682361 Ludvík Petr STB 5701 C 36 = 14:36:00 9007900 Dravetz Walter TZL 5418 C 39 = 14:39:00 7003050 Laciga Zdeněk VSP 5200 C 42 = 14:42:00 neregistro 341715 Skácel Jaroslav KON 4617 C 45 = 14:45:00 neregistro 8404 Kuchař Vladimír BOR 4902 C 48 = 14:48:00 52783 Rokosz Bohumil MOV 4803 C 51 = 14:51:00 52021 Sladký Ivan PBM 5513 C 54 = 14:54:00

Kategorie OPEN

27.05.2017 Český pohár MTBO - 3. kolo, middle - startovní listina

délka trati  5.40 km, převýšení     0 m, 12 kontrol           tištěno 26.05.2017   15:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 14:00:00 ......................... VAK C 0 = 14:00:00 ......................... VAK C 0 = 14:00:00 1394736 Hyjek Adam 47P 6101 C 0 = 14:00:00 446404 Králová Dana XBM 7650 C 0 = 14:00:00 1410005 Kubant Pavel 35Z 7100 C 0 = 14:00:00 neregistro ? Kubant Vojtěch 35Z 0100 C 0 = 14:00:00 neregistro 2036951 Maciej Oleszek 48P 7100 C 0 = 14:00:00 1400407 Novotný Michal TSU 7800 C 0 = 14:00:00 neregistro

Kategorie W14

27.05.2017 Český pohár MTBO - 3. kolo, middle - startovní listina

délka trati  4.50 km, převýšení     0 m,  8 kontrol           tištěno 26.05.2017   15:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1392576 Nina Olesniewicz 47P 0350 C 16 = 14:16:00 416112 Burešová Veronika XBM 0550 C 19 = 14:19:00 2042547 Juříková Jolana TZL 0355 C 22 = 14:22:00 neregistro 53244 Ryglová Adéla TBM 0857 C 25 = 14:25:00 neregistro 8635873 Králová Jolana TBM 0360 C 28 = 14:28:00 ......................... VAK C 31 = 14:31:00 2036952 Natalia Burak 48P 0450 C 34 = 14:34:00 2067682 Rejholcová Tereza BOR 0751 C 37 = 14:37:00 2036950 Aleksandra Lukasik 48P 0451 C 40 = 14:40:00 ......................... VAK C 180 = 17:00:00

Kategorie W17

27.05.2017 Český pohár MTBO - 3. kolo, middle - startovní listina

délka trati  5.70 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 26.05.2017   15:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7203461 Skoupá Vendula GIG 0151 C 25 = 14:25:00 ......................... VAK C 28 = 14:28:00 1392590 Magdalena Ogrodnik 48P 0350 C 31 = 14:31:00 ......................... VAK C 34 = 14:34:00 1394733 Karolina Dammfeld 48P 0200 C 37 = 14:37:00 2020709 Štreglová Zuzana VRL 0251 C 40 = 14:40:00 8631581 Kuchařová Rozálie SJC 0251 C 43 = 14:43:00 246899 Lacigová Marie VSP 0050 C 46 = 14:46:00 neregistro

Kategorie W20

27.05.2017 Český pohár MTBO - 3. kolo, middle - startovní listina

délka trati  6.40 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 26.05.2017   15:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9988889 Grycová Veronika TBM 9859 E 2 = 14:02:00 8240102 Hnilica Jana 55A 0050 C 5 = 14:05:00 ......................... VAK C 8 = 14:08:00

Kategorie W21A

27.05.2017 Český pohár MTBO - 3. kolo, middle - startovní listina

délka trati  6.40 km, převýšení     0 m, 15 kontrol           tištěno 26.05.2017   15:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 21 = 14:21:00 8010108 Uhnavá Markéta SBK 8485 A 23 = 14:23:00 ......................... VAK C 25 = 14:25:00 1985526 Beržinská Soňa SBK 8554 A 27 = 14:27:00 887616 Fajtlová Jana VPM 8850 A 29 = 14:29:00 9101702 Lánerová Leona ABR 7752 A 31 = 14:31:00 301317 Haničáková Denisa DMS 8350 A 33 = 14:33:00 887910 Košíková Jitka VSP 7799 A 35 = 14:35:00 888602 Chromá Adéla TBM 8870 A 37 = 14:37:00 2087687 Trčková Helena EKP 8756 A 39 = 14:39:00 981824 Kalošová TerKa SMR 8950 A 41 = 14:41:00 2070818 Jansová Doubravka XPU 9750 A 43 = 14:43:00 1400405 Fremrová Jaroslava LPM 7954 C 45 = 14:45:00 neregistro ......................... VAK C 47 = 14:47:00 428294 Hanajová Káťa SMR 8451 A 49 = 14:49:00 8629752 Kalinová Markéta SPC 8259 A 51 = 14:51:00 52865 Křístková Veronika SBK 8379 A 53 = 14:53:00 7200131 Křivancová Zdeňka LBE 9450 A 55 = 14:55:00 682103 Jakobová Adélka VSP 9050 A 57 = 14:57:00 7201773 Veličková Monika ABR 8951 A 59 = 14:59:00 7205014 Pařízková Věrka SMR 7151 A 61 = 15:01:00 49844 Masopustová Elis VLI 8656 A 63 = 15:03:00 52217 Honnerová Blanka VPM 8051 B 65 = 15:05:00 1008173 Jedličková Zuzana XHK 8150 A 67 = 15:07:00 8416122 Jirková Petra VPM 8450 A 69 = 15:09:00 7203339 Rychterová Dana SMR 6950 A 71 = 15:11:00 9200521 Ouhrabková Radka SPC 8152 A 73 = 15:13:00 ......................... VAK C 75 = 15:15:00 1234321 Königová Jana SBK 8661 A 77 = 15:17:00 886269 Chudíková Barbora SJI 7850 E 79 = 15:19:00 416041 Hečková Petra TZL 8153 A 81 = 15:21:00 920679 Csakvaryová Lenka SBK 8383 A 83 = 15:23:00

Kategorie W21B

27.05.2017 Český pohár MTBO - 3. kolo, middle - startovní listina

délka trati  5.80 km, převýšení     0 m, 12 kontrol           tištěno 26.05.2017   15:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 14:00:00 2075634 Hejnová Aneta KNC 9350 B 2 = 14:02:00 888650 Jiranová Kateřina XHK 8350 C 4 = 14:04:00 ......................... VAK C 6 = 14:06:00 7209370 Patková Kateřina BOR 7853 C 8 = 14:08:00 neregistro 9398 Salingerová Anna ZUP 7750 B 10 = 14:10:00 7205021 Večeřová Marcela ABR 8888 B 12 = 14:12:00 7226 Štěpánová Dita DOB 7956 B 14 = 14:14:00 neregistro ? Koláčková Eva 6KC 8650 C 16 = 14:16:00 neregistro 9803 Kuncová Jana UOL 7854 C 18 = 14:18:00 9480 Klíchová Jana SSU 8151 B 20 = 14:20:00 51944 Kratschmerová Kateřina TBM 8558 B 22 = 14:22:00 7202862 Mišoňová Ivana SMR 7451 B 24 = 14:24:00 8940 Fišerová Zuzana GIG 7962 B 26 = 14:26:00

Kategorie W21E

27.05.2017 Český pohár MTBO - 3. kolo, middle - startovní listina

délka trati  7.70 km, převýšení     0 m, 18 kontrol           tištěno 26.05.2017   15:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1302819 Konvisarova Krystyna 24U 9600 C 21 = 14:21:00 7260003 Kurková Martina SMR 8850 E 23 = 14:23:00 ......................... VAK C 25 = 14:25:00 897376 Hrdinová Marie VSP 7852 E 27 = 14:27:00 7260022 Paulíčková Renata SJI 8057 E 29 = 14:29:00 920677 Tichovská Martina VSP 8650 E 31 = 14:31:00 887608 Lacigová Michaela VSP 8152 E 33 = 14:33:00 1436949 Haltof Ewa ABR 9499 E 35 = 14:35:00 899160 Ryšavá Vendula ZUP 8151 E 37 = 14:37:00 8636187 Krejčíková Barbora TZL 8551 E 39 = 14:39:00 434824 Tučková Dagmar SPC 8653 E 41 = 14:41:00 7177777 Gigon Michaela TBM 7753 E 43 = 14:43:00 ......................... VAK C 45 = 14:45:00 8636189 Králová Vilma TZL 9952 E 47 = 14:47:00 9840305 Garde Hana VBA 8455 C 49 = 14:49:00 8282011 Reiner Marina 54A 9150 C 51 = 14:51:00 ......................... VAK C 53 = 14:53:00

Kategorie W40

27.05.2017 Český pohár MTBO - 3. kolo, middle - startovní listina

délka trati  5.70 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 26.05.2017   15:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
756220 Veselá Iva ZUP 7551 E 11 = 14:11:00 53205 Jágrová Vlasta SBK 7789 B 15 = 14:15:00 2056297 Tumová Jana SJC 7452 C 19 = 14:19:00 2102800 Štreglová Andrea VRL 7552 C 23 = 14:23:00 2011792 Michálková Alice GIG 7650 C 27 = 14:27:00 ......................... VAK C 31 = 14:31:00 7204522 Mědílková Iva SPC 7160 A 35 = 14:35:00 ......................... VAK C 39 = 14:39:00 886811 Jašková Šárka ABR 7751 A 43 = 14:43:00 8636196 Vavrysová Lenka TZL 7400 C 47 = 14:47:00 2051490 Rejholcová Andrea BOR 6951 C 51 = 14:51:00 53227 Ryglová Kateřina TBM 7372 B 55 = 14:55:00 52690 Linhartová Martina GIG 7750 B 59 = 14:59:00 2042537 Wohanková Gabriela VRL 7652 C 63 = 15:03:00 1011011 Humlíčková Kateřina SBK 7664 C 67 = 15:07:00

Kategorie W50

27.05.2017 Český pohár MTBO - 3. kolo, middle - startovní listina

délka trati  4.50 km, převýšení     0 m, 12 kontrol           tištěno 26.05.2017   15:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
682366 Abelová Ivana STB 6798 C 16 = 14:16:00 2051947 Kralova Eva VBA 4751 C 20 = 14:20:00 307440 Jánošková Taťjana RBA 6051 C 24 = 14:24:00 53260 Pospíšková Luisa TBM 5959 C 28 = 14:28:00 51373 Rokoszová Jaroslava MOV 6351 C 32 = 14:32:00 7207029 Hančíková Michaela TZL 6559 C 36 = 14:36:00 ......................... VAK C 40 = 14:40:00

Kategorie WM10

27.05.2017 Český pohár MTBO - 3. kolo, middle - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 26.05.2017   15:01

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 180 = 17:00:00 ......................... VAK C 180 = 17:00:00 ......................... VAK C 180 = 17:00:00 ......................... VAK C 180 = 17:00:00 2037510 Adam Dammfeld 3EP 0700 C 180 = 17:00:00 neregistro 515458 Kalinová Ella SPC 0961 C 180 = 17:00:00 515409 Kalinová Lisa SPC 1158 C 180 = 17:00:00 1403420 Králová Denisa TBM 0559 C 180 = 17:00:00 331259 Linhart Adam GIG 0801 C 180 = 17:00:00 52688 Linhart Jakub GIG 0800 C 180 = 17:00:00 2035145 Ouhrabka Vít SPC 1010 C 180 = 17:00:00 2031372 Ouhrabková Bára SPC 1256 C 180 = 17:00:00 7207504 Patka Marek BOR 0902 C 180 = 17:00:00 ? Toloch Eduard GIG 0600 C 180 = 17:00:00 ? Toloch Otakar GIG 0900 C 180 = 17:00:00 2085566 Tuma Lukáš SJC 0800 C 180 = 17:00:00