Kategorie M14

28.05.2017 Český pohár MTBO - 4. kolo, long - startovní listina

délka trati  7.50 km, převýšení   145 m, 10 kontrol           tištěno 26.05.2017   16:03

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8905 Novotný Lukáš TSU 0700 C 1 = 10:01:00 neregistro 4377 Staňa Ondřej BOR 0301 C 4 = 10:04:00 2037507 Tomasz Jachec 48P 0300 C 7 = 10:07:00 ......................... VAK C 10 = 10:10:00 8468 Bogar Vojtěch BOR 0604 C 13 = 10:13:00 7208072 Patka Kryštof BOR 0702 C 16 = 10:16:00 1392573 Jakub Kubicki 47P 0400 C 19 = 10:19:00

Kategorie M17

28.05.2017 Český pohár MTBO - 4. kolo, long - startovní listina

délka trati 12.30 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 26.05.2017   16:03

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 10 = 10:10:00 1394742 Hyla Damian 47P 0100 C 13 = 10:13:00 1409316 Bartosz Niebielski 94P 0100 C 16 = 10:16:00 2036953 Piotr Obstoj 48P 0202 C 19 = 10:19:00 7208210 Kovář Ondřej VPM 0200 C 22 = 10:22:00 1392571 Obstoj Adam 47P 0000 C 25 = 10:25:00 ......................... VAK C 28 = 10:28:00 8281200 Nitsch Tomasz 94P 9801 C 31 = 10:31:00 1394741 Sikorski Marcin 47P 0200 C 34 = 10:34:00 53377 Kroc Kryštof GIG 0100 B 37 = 10:37:00 2042505 Hasman Marek VPM 0201 C 40 = 10:40:00 2056295 Tuma Matěj SJC 0202 C 43 = 10:43:00 2056263 Břeň Daniel SKL 0100 B 46 = 10:46:00 1218410 Humlíček Tomáš SBK 0101 B 49 = 10:49:00

Kategorie M20

28.05.2017 Český pohár MTBO - 4. kolo, long - startovní listina

délka trati 16.20 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 26.05.2017   16:03

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1409356 Nowak Bartosz 94P 9900 C 20 = 10:20:00 7201762 Mišoň Matěj SMR 9801 A 23 = 10:23:00 7204492 Hruška Tomáš ABR 0001 A 26 = 10:26:00 2059747 Břeň Lukáš SKL 9801 C 29 = 10:29:00 1409359 Igor Kielak 94P 9901 C 32 = 10:32:00 2085616 Hrdinka Daniel VRL 9701 B 35 = 10:35:00 2042514 Hasman Ondřej VPM 0002 A 38 = 10:38:00 ......................... VAK C 41 = 10:41:00 7204494 Ludvík Matyáš STB 9801 E 44 = 10:44:00 412284 Żebrowski Artur 94P 9700 C 47 = 10:47:00 ......................... VAK C 50 = 10:50:00 7899987 Jakub Jaroszek 94P 9800 C 53 = 10:53:00 2010997 Flachberger Jakob 55A 9800 C 56 = 10:56:00 2078473 Vávra Martin HOR 9700 B 59 = 10:59:00 2033615 Micko Tobias 55A 0000 C 62 = 11:02:00

Kategorie M21A

28.05.2017 Český pohár MTBO - 4. kolo, long - startovní listina

délka trati 16.80 km, převýšení     0 m, 19 kontrol           tištěno 26.05.2017   16:03

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7209426 Jiran Jan XHK 7701 A 0 = 10:00:00 2031357 Mikan Albert EKP 8606 A 3 = 10:03:00 7205029 Geisler Michal SPC 7504 A 6 = 10:06:00 8008112 Daněk Roman SBK 7541 A 9 = 10:09:00 887933 Bartoš Marián VSP 8201 A 12 = 10:12:00 ......................... VAK C 15 = 10:15:00 2045151 Šenk Petr VBA 8001 B 18 = 10:18:00 2081364 Štochel Miroslav MFP 9300 A 21 = 10:21:00 1984420 Merenus Štěpán SPC 8404 A 24 = 10:24:00 920696 Janda Martin DOB 8002 A 27 = 10:27:00 neregistro ......................... VAK C 30 = 10:30:00 2051945 Opršal Juraj VBA 8301 A 33 = 10:33:00 1919191 Urban Jan SBK 7537 A 36 = 10:36:00 446347 Hegner Lukáš LPM 8104 C 39 = 10:39:00 neregistro 520540 Brabec Jaroslav SBK 8242 A 42 = 10:42:00 9102090 Müller Pavel JEP 7900 A 45 = 10:45:00 920658 Pavlík Radek ABR 6849 A 48 = 10:48:00 2019217 Boček Milan TBM 9228 A 51 = 10:51:00 2078484 Domín Nikolas EKP 8806 A 54 = 10:54:00 2083415 La Carbonara Claudio TBM 7337 A 57 = 10:57:00 2017676 Štregl Petr VRL 7303 A 60 = 11:00:00 7851220 Jiráček Josef SBK 8501 A 63 = 11:03:00 897352 Jiran Václav XBM 7601 A 66 = 11:06:00 9200522 Maňásek Josef SVR 7700 A 69 = 11:09:00 ......................... VAK C 72 = 11:12:00 2042525 Buchtík Ondřej VLI 8101 A 75 = 11:15:00 897347 Moravec Štěpán SJI 8101 A 78 = 11:18:00 8252429 Jirka Jakub VPM 7905 A 81 = 11:21:00 8401151 Jirka Michal SBK 8403 A 84 = 11:24:00 8627115 Buchtík Aleš XBM 8201 A 87 = 11:27:00 711577 Pucher Filip ZUP 7404 A 90 = 11:30:00 2067203 Polášek Radek TBM 8008 A 93 = 11:33:00

Kategorie M21B

28.05.2017 Český pohár MTBO - 4. kolo, long - startovní listina

délka trati 14.00 km, převýšení     0 m, 16 kontrol           tištěno 26.05.2017   16:03

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8000013 Šafek Jiří SBK 7621 B 0 = 10:00:00 981850 Horák Pavel VSP 7200 A 3 = 10:03:00 416164 Paulíček Jiří SJI 7727 B 6 = 10:06:00 888646 Netuka Martin XHK 7302 B 9 = 10:09:00 8292 Urbaník Robert VLI 7002 B 12 = 10:12:00 ......................... VAK C 15 = 10:15:00 416111 Haničák Tomáš DMS 7700 B 18 = 10:18:00 1398686 Jedlička Lukáš XHK 8100 B 21 = 10:21:00 2019239 Ohera Karel BLI 7803 B 24 = 10:24:00 7111117 Fišer Jiří SLP 8503 C 27 = 10:27:00 1700078 Šafář Jan XHK 7700 B 30 = 10:30:00 2019214 Vozka Radim BLI 7402 B 33 = 10:33:00 7200132 Šimon Václav LBE 9100 B 36 = 10:36:00 ......................... VAK C 39 = 10:39:00 1007541 Sochor Jan SBK 6922 B 42 = 10:42:00 2027239 Skoupý Jan GIG 9400 B 45 = 10:45:00 845424 Červinka Jan SBK 7900 B 48 = 10:48:00 ......................... VAK C 51 = 10:51:00 439300 Klíma David VBA 7901 B 54 = 10:54:00 609906 Humlíček Aleš SBK 7539 B 57 = 10:57:00

Kategorie M21C

28.05.2017 Český pohár MTBO - 4. kolo, long - startovní listina

délka trati 13.60 km, převýšení     0 m, 14 kontrol           tištěno 26.05.2017   16:03

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7208100 Falta Ondřej DKP 8502 C 5 = 10:05:00 246846 Hečko Michal TZL 7749 C 8 = 10:08:00 7207489 Patka Miroslav BOR 7715 C 11 = 10:11:00 8974 Štregl Tomáš VRL 7406 C 14 = 10:14:00 ? Procházka Libor TZL 8200 C 17 = 10:17:00 neregistro 410339 Jágr Jaroslav SBK 7549 C 20 = 10:20:00 ? David Josef DMS 8101 C 23 = 10:23:00 ......................... VAK C 26 = 10:26:00 7003040 Cerman Lukáš DMS 8100 C 29 = 10:29:00 2102805 Chaloupka Ondřej SBK 8301 C 32 = 10:32:00 2073735 Opravil Pavel KSU 7502 C 35 = 10:35:00 neregistro 2118488 Klemsa Jakub EKP 9001 C 38 = 10:38:00 ? Jireček Lukáš BLI 8006 C 41 = 10:41:00 9000002 König Lukáš SBK 8001 C 44 = 10:44:00 ......................... VAK C 47 = 10:47:00

Kategorie M21E

28.05.2017 Český pohár MTBO - 4. kolo, long - startovní listina

délka trati 19.20 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 26.05.2017   16:03

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
8282003 Haselsberger Kevin 54A 8900 C 21 = 10:21:00 886300 Bogar Kryštof BOR 9402 E 24 = 10:24:00 501884 Rygl Jaroslav TBM 7044 E 27 = 10:27:00 980373 Jalový Milan RBK 8347 E 30 = 10:30:00 438621 Urban Miroslav DMS 7900 A 33 = 10:33:00 889286 Johanovský Tomáš DKP 8500 E 36 = 10:36:00 9005230 Sajal Martin SPC 7803 E 39 = 10:39:00 1392133 Dallavalle Luca 26I 8700 C 42 = 10:42:00 ......................... VAK C 45 = 10:45:00 7201206 Kalina Miroslav SPC 8211 E 48 = 10:48:00 7204476 Kanta Martin XPU 9705 E 51 = 10:51:00 9200123 Stryzhak Artem 24U 8600 C 54 = 10:54:00 7204504 Šňupárek Václav TZL 9548 E 57 = 10:57:00 9005136 Ludvík Vojtěch STB 9301 E 60 = 11:00:00 7003030 Laciga Radek VSP 8200 E 63 = 11:03:00 7201770 Hradil Jiří TZL 8604 E 66 = 11:06:00 888616 Štěpánek Martin TBM 7327 E 69 = 11:09:00 2042527 Kamaryt Tomáš VPM 8807 E 72 = 11:12:00 515062 Ševčík Martin TBM 7632 E 75 = 11:15:00 897369 Bogar František BOR 8904 E 78 = 11:18:00 995876 Svoboda Honza SMR 7901 E 81 = 11:21:00 886813 Lauerman Jan SJI 7419 E 84 = 11:24:00 9200152 Turra Piero 26I 8400 C 87 = 11:27:00 9005228 Vala Radek ABR 8401 E 90 = 11:30:00 2096236 Wohanka Pavel VRL 7501 E 93 = 11:33:00 7203328 Hons Miši SMR 7700 E 96 = 11:36:00 ......................... VAK C 99 = 11:39:00 7260008 Wohanka Richard SLA 0100 E 102 = 11:42:00 7003041 Chmelař Lukáš XHK 9100 E 105 = 11:45:00 8636760 Rygl Miroslav TBM 7205 E 108 = 11:48:00 9843107 Garde Yoann VBA 8401 C 111 = 11:51:00 1302820 Rasko Iurii 24U 8400 C 114 = 11:54:00 876001 Muller Matej VBA 9601 C 117 = 11:57:00 7201199 Hruška Miloš ABR 7501 E 120 = 12:00:00 2042503 Kurz Pavel SPC 7408 E 123 = 12:03:00 7903100 Klimo Thomas 21A 7900 C 126 = 12:06:00 7410123 Pucherna Eduard SMR 7401 E 129 = 12:09:00 1400430 Graubner Jan TZL 8236 E 132 = 12:12:00 ......................... VAK C 135 = 12:15:00

Kategorie M40

28.05.2017 Český pohár MTBO - 4. kolo, long - startovní listina

délka trati 15.70 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 26.05.2017   16:03

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2051949 Klučár Daniel RCP 7141 C 2 = 10:02:00 886815 Svoboda Ivan SMR 6200 C 5 = 10:05:00 416108 Michalík Petr XBM 7117 C 8 = 10:08:00 682358 Linhart Aleš GIG 7200 C 11 = 10:11:00 436946 Klech Richard VRB 7201 C 14 = 10:14:00 53355 Kroc Dalibor GIG 7400 C 17 = 10:17:00 7205036 Pařízek Petr SMR 7001 C 20 = 10:20:00 1007549 Skoupý Jan GIG 7001 C 23 = 10:23:00 7200328 Král Jan XBM 6903 C 26 = 10:26:00 ......................... VAK C 29 = 10:29:00 2051543 Toloch Alexandr GIG 7000 C 32 = 10:32:00 7003003 Žák Pavel ABR 7600 C 35 = 10:35:00 53899 Fišer Petr GIG 7502 C 38 = 10:38:00 8518 Rejholec Michal BOR 7412 C 41 = 10:41:00 888617 Šňupárek Ondřej TZL 6949 C 44 = 10:44:00 8621762 Bureš Pavel XBM 7549 C 47 = 10:47:00 ......................... VAK C 50 = 10:50:00 8629811 Hanovec Petr VLI 7101 C 53 = 10:53:00 2060254 Zbořil Ctirad UOL 7200 C 56 = 10:56:00 8000002 Kunz Martin GIG 7100 C 59 = 10:59:00 7090004 Tuma Jaroslav SJC 7305 C 62 = 11:02:00 995875 Gryc Tomáš TBM 6903 C 65 = 11:05:00 232332 Suchánek Ladislav XBM 7008 C 68 = 11:08:00 7200324 Tomanek Daniel KSU 7410 C 71 = 11:11:00 neregistro 7003007 Jašek Petr ABR 7601 C 74 = 11:14:00 740212 Malátek Rastislav VBA 7401 C 77 = 11:17:00 ......................... VAK C 80 = 11:20:00

Kategorie M50

28.05.2017 Český pohár MTBO - 4. kolo, long - startovní listina

délka trati 12.90 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 26.05.2017   16:03

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 7207890 Kareis Martin VLI 6501 C 3 = 10:03:00 2114999 Antoš Svatopluk SJC 6602 C 6 = 10:06:00 1111255 Maennel Harald BOR 5501 C 9 = 10:09:00 2045204 Novotný Petr TZL 6601 C 12 = 10:12:00 888636 Pospíšek Zbyněk TBM 6007 C 15 = 10:15:00 887627 Fajtl Jaroslav VPM 6001 C 18 = 10:18:00 2051944 Autrata Vlastimil RCP 6041 C 21 = 10:21:00 7207706 Němec Lubomír ABR 6201 C 24 = 10:24:00 2075574 Cegielka Jan 94P 6200 C 27 = 10:27:00 52076 Peťovský Jan SBK 6201 C 30 = 10:30:00 ......................... VAK C 33 = 10:33:00 307364 Jánoška Jozef RBA 5902 C 36 = 10:36:00 52581 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 39 = 10:39:00 2102780 Veselý Jan ZUP 6500 C 42 = 10:42:00 2059759 Vávra Martin HOR 6302 C 45 = 10:45:00 876002 Mlynárik Peter VBA 6501 C 48 = 10:48:00 981830 Náhlovský David TBM 6512 C 51 = 10:51:00 7207359 Kolář Rudolf ABR 6301 A 54 = 10:54:00 1210961 Štěpánský Václav TBM 6108 C 57 = 10:57:00 ......................... VAK C 60 = 11:00:00 7207703 Vrábel Jaromír ABR 6102 C 63 = 11:03:00 2102705 Buřt Vladimír SBK 6301 C 66 = 11:06:00 9101187 Bartoš Marián VSP 5601 C 69 = 11:09:00 neregistro 51873 Řeháček Petr ABR 6302 C 72 = 11:12:00 8631586 Mach Radovan OKP 6605 C 75 = 11:15:00 899180 Hejna Jiří KNC 6200 C 78 = 11:18:00 416082 Dvorský Ilja 6YC 6100 C 81 = 11:21:00 neregistro 7203452 Doležal Josef VAM 6101 C 84 = 11:24:00 2102082 Kuchař Pavel SJC 6000 C 87 = 11:27:00

Kategorie M60

28.05.2017 Český pohár MTBO - 4. kolo, long - startovní listina

délka trati 11.20 km, převýšení     0 m, 11 kontrol           tištěno 26.05.2017   16:03

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
682361 Ludvík Petr STB 5701 C 2 = 10:02:00 352328 Vojtášek Jan ABR 5301 C 5 = 10:05:00 52021 Sladký Ivan PBM 5513 C 8 = 10:08:00 53379 Vintr Ivan TZL 4501 C 11 = 10:11:00 8404 Kuchař Vladimír BOR 4902 C 14 = 10:14:00 9007900 Dravetz Walter TZL 5418 C 17 = 10:17:00 ......................... VAK C 20 = 10:20:00 52783 Rokosz Bohumil MOV 4803 C 23 = 10:23:00 341715 Skácel Jaroslav KON 4617 C 26 = 10:26:00 neregistro 52054 Novák Miroslav SBK 5400 C 29 = 10:29:00 416045 Nejedlý Petr TZL 5101 C 32 = 10:32:00 7003050 Laciga Zdeněk VSP 5200 C 35 = 10:35:00 neregistro ......................... VAK C 38 = 10:38:00

Kategorie OPEN

28.05.2017 Český pohár MTBO - 4. kolo, long - startovní listina

délka trati  9.80 km, převýšení     0 m,  8 kontrol           tištěno 26.05.2017   16:03

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 15 = 10:15:00 ......................... VAK C 15 = 10:15:00 ......................... VAK C 15 = 10:15:00 ......................... VAK C 15 = 10:15:00 ......................... VAK C 15 = 10:15:00 7207029 Hančíková Michaela TZL 6559 C 15 = 10:15:00 1394736 Hyjek Adam 47P 6101 C 15 = 10:15:00 446404 Králová Dana XBM 7650 C 15 = 10:15:00 1410005 Kubant Pavel 35Z 7100 C 15 = 10:15:00 neregistro ? Kubant Vojtěch 35Z 0100 C 15 = 10:15:00 neregistro 2073659 Křečková Jana ZPV 9999 C 15 = 10:15:00 neregistro 2036951 Maciej Oleszek 48P 7100 C 15 = 10:15:00 1400407 Novotný Michal TSU 7800 C 15 = 10:15:00 neregistro 9200528 Ouhrabka Jakub SPC 8003 C 15 = 10:15:00 2102800 Štreglová Andrea VRL 7552 C 15 = 10:15:00

Kategorie W14

28.05.2017 Český pohár MTBO - 4. kolo, long - startovní listina

délka trati  6.30 km, převýšení   145 m,  7 kontrol           tištěno 26.05.2017   16:03

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 8635873 Králová Jolana TBM 0360 C 3 = 10:03:00 2042547 Juříková Jolana TZL 0355 C 6 = 10:06:00 neregistro 416112 Burešová Veronika XBM 0550 C 9 = 10:09:00 53244 Ryglová Adéla TBM 0857 C 12 = 10:12:00 neregistro 1392576 Nina Olesniewicz 47P 0350 C 15 = 10:15:00 2036950 Aleksandra Lukasik 48P 0451 C 18 = 10:18:00 ......................... VAK C 21 = 10:21:00

Kategorie W17

28.05.2017 Český pohár MTBO - 4. kolo, long - startovní listina

délka trati 10.10 km, převýšení     0 m,  9 kontrol           tištěno 26.05.2017   16:03

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 30 = 10:30:00 246899 Lacigová Marie VSP 0050 C 33 = 10:33:00 neregistro 8631581 Kuchařová Rozálie SJC 0251 C 36 = 10:36:00 9101109 Grycová Kateřina TBM 0058 C 39 = 10:39:00 2020709 Štreglová Zuzana VRL 0251 C 42 = 10:42:00 7203461 Skoupá Vendula GIG 0151 C 45 = 10:45:00

Kategorie W20

28.05.2017 Český pohár MTBO - 4. kolo, long - startovní listina

délka trati 12.90 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 26.05.2017   16:03

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
9988889 Grycová Veronika TBM 9859 E 2 = 10:02:00 ......................... VAK C 6 = 10:06:00 8240102 Hnilica Jana 55A 0050 C 10 = 10:10:00

Kategorie W21A

28.05.2017 Český pohár MTBO - 4. kolo, long - startovní listina

délka trati 12.90 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 26.05.2017   16:03

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
1234321 Königová Jana SBK 8661 A 0 = 10:00:00 886269 Chudíková Barbora SJI 7850 E 3 = 10:03:00 981824 Kalošová TerKa SMR 8950 A 6 = 10:06:00 49844 Masopustová Elis VLI 8656 A 9 = 10:09:00 ......................... VAK C 12 = 10:12:00 515049 La Carbonara Hana TBM 7652 A 15 = 10:15:00 7201773 Veličková Monika ABR 8951 A 18 = 10:18:00 ......................... VAK C 21 = 10:21:00 8629752 Kalinová Markéta SPC 8259 A 24 = 10:24:00 ......................... VAK C 27 = 10:27:00 8416122 Jirková Petra VPM 8450 A 30 = 10:30:00 7200131 Křivancová Zdeňka LBE 9450 A 33 = 10:33:00 7203339 Rychterová Dana SMR 6950 A 36 = 10:36:00 2087687 Trčková Helena EKP 8756 A 39 = 10:39:00 428294 Hanajová Káťa SMR 8451 A 42 = 10:42:00 682103 Jakobová Adélka VSP 9050 A 45 = 10:45:00 888602 Chromá Adéla TBM 8870 A 48 = 10:48:00 7205014 Pařízková Věrka SMR 7151 A 51 = 10:51:00 301317 Haničáková Denisa DMS 8350 A 54 = 10:54:00 2070818 Jansová Doubravka XPU 9750 A 57 = 10:57:00 52865 Křístková Veronika SBK 8379 A 60 = 11:00:00 1008173 Jedličková Zuzana XHK 8150 A 63 = 11:03:00 920679 Csakvaryová Lenka SBK 8383 A 66 = 11:06:00 1400405 Fremrová Jaroslava LPM 7954 C 69 = 11:09:00 neregistro 1985526 Beržinská Soňa SBK 8554 A 72 = 11:12:00 9200521 Ouhrabková Radka SPC 8152 A 75 = 11:15:00 416041 Hečková Petra TZL 8153 A 78 = 11:18:00 887616 Fajtlová Jana VPM 8850 A 81 = 11:21:00 8010108 Uhnavá Markéta SBK 8485 A 84 = 11:24:00 887910 Košíková Jitka VSP 7799 A 87 = 11:27:00

Kategorie W21B

28.05.2017 Český pohár MTBO - 4. kolo, long - startovní listina

délka trati  9.90 km, převýšení     0 m, 12 kontrol           tištěno 26.05.2017   16:03

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
7226 Štěpánová Dita DOB 7956 B 0 = 10:00:00 neregistro 7202862 Mišoňová Ivana SMR 7451 B 3 = 10:03:00 51944 Kratschmerová Kateřina TBM 8558 B 6 = 10:06:00 9398 Salingerová Anna ZUP 7750 B 9 = 10:09:00 7209370 Patková Kateřina BOR 7853 C 12 = 10:12:00 neregistro 2075634 Hejnová Aneta KNC 9350 B 15 = 10:15:00 ......................... VAK C 18 = 10:18:00 9480 Klíchová Jana SSU 8151 B 21 = 10:21:00 ......................... VAK C 24 = 10:24:00 ? Koláčková Eva 6KC 8650 C 27 = 10:27:00 neregistro 888650 Jiranová Kateřina XHK 8350 C 30 = 10:30:00 7205021 Večeřová Marcela ABR 8888 B 33 = 10:33:00

Kategorie W21E

28.05.2017 Český pohár MTBO - 4. kolo, long - startovní listina

délka trati 14.50 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 26.05.2017   16:03

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 22 = 10:22:00 8282011 Reiner Marina 54A 9150 C 25 = 10:25:00 920677 Tichovská Martina VSP 8650 E 28 = 10:28:00 899160 Ryšavá Vendula ZUP 8151 E 31 = 10:31:00 434824 Tučková Dagmar SPC 8653 E 34 = 10:34:00 1436949 Haltof Ewa ABR 9499 E 37 = 10:37:00 8636187 Krejčíková Barbora TZL 8551 E 40 = 10:40:00 887608 Lacigová Michaela VSP 8152 E 43 = 10:43:00 7260022 Paulíčková Renata SJI 8057 E 46 = 10:46:00 897376 Hrdinová Marie VSP 7852 E 49 = 10:49:00 8636189 Králová Vilma TZL 9952 E 52 = 10:52:00 ......................... VAK C 55 = 10:55:00 1302819 Konvisarova Krystyna 24U 9600 C 58 = 10:58:00 9840305 Garde Hana VBA 8455 C 61 = 11:01:00 7177777 Gigon Michaela TBM 7753 E 64 = 11:04:00 ......................... VAK C 67 = 11:07:00 7260003 Kurková Martina SMR 8850 E 70 = 11:10:00

Kategorie W40

28.05.2017 Český pohár MTBO - 4. kolo, long - startovní listina

délka trati 10.80 km, převýšení     0 m,  9 kontrol           tištěno 26.05.2017   16:03

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 2 = 10:02:00 2051490 Rejholcová Andrea BOR 6951 C 5 = 10:05:00 1011011 Humlíčková Kateřina SBK 7664 C 8 = 10:08:00 52690 Linhartová Martina GIG 7750 B 11 = 10:11:00 2056297 Tumová Jana SJC 7452 C 14 = 10:14:00 2011792 Michálková Alice GIG 7650 C 17 = 10:17:00 7204522 Mědílková Iva SPC 7160 A 20 = 10:20:00 8636196 Vavrysová Lenka TZL 7400 C 23 = 10:23:00 765108 Klangová Bohumila SBK 7676 C 26 = 10:26:00 ......................... VAK C 29 = 10:29:00 53227 Ryglová Kateřina TBM 7372 B 32 = 10:32:00 886811 Jašková Šárka ABR 7751 A 35 = 10:35:00 53205 Jágrová Vlasta SBK 7789 B 38 = 10:38:00 756220 Veselá Iva ZUP 7551 E 41 = 10:41:00 2042537 Wohanková Gabriela VRL 7652 C 44 = 10:44:00 ......................... VAK C 47 = 10:47:00

Kategorie W50

28.05.2017 Český pohár MTBO - 4. kolo, long - startovní listina

délka trati 10.00 km, převýšení     0 m, 10 kontrol           tištěno 26.05.2017   16:03

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
682366 Abelová Ivana STB 6798 C 50 = 10:50:00 51373 Rokoszová Jaroslava MOV 6351 C 53 = 10:53:00 53260 Pospíšková Luisa TBM 5959 C 56 = 10:56:00 307440 Jánošková Taťjana RBA 6051 C 59 = 10:59:00 2051947 Kralova Eva VBA 4751 C 62 = 11:02:00 ......................... VAK C 65 = 11:05:00

Kategorie WM10

28.05.2017 Český pohár MTBO - 4. kolo, long - startovní listina

délka trati  0.00 km, převýšení     0 m,  0 kontrol           tištěno 26.05.2017   16:03

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 225 = 13:45:00 ......................... VAK C 225 = 13:45:00 ......................... VAK C 225 = 13:45:00 ......................... VAK C 225 = 13:45:00 ......................... VAK C 225 = 13:45:00 2037510 Adam Dammfeld 3EP 0700 C 225 = 13:45:00 neregistro 515458 Kalinová Ella SPC 0961 C 225 = 13:45:00 515409 Kalinová Lisa SPC 1158 C 225 = 13:45:00 1403420 Králová Denisa TBM 0559 C 225 = 13:45:00 2083414 La Carbonara Matteo TBM 0801 C 225 = 13:45:00 neregistro 416206 La Carbonara Noemi TBM 1156 C 225 = 13:45:00 neregistro 331259 Linhart Adam GIG 0801 C 225 = 13:45:00 52688 Linhart Jakub GIG 0800 C 225 = 13:45:00 2035145 Ouhrabka Vít SPC 1010 C 225 = 13:45:00 2031372 Ouhrabková Bára SPC 1256 C 225 = 13:45:00 7207504 Patka Marek BOR 0902 C 225 = 13:45:00 2067682 Rejholcová Tereza BOR 0751 C 225 = 13:45:00 ? Toloch Eduard GIG 0600 C 225 = 13:45:00 ? Toloch Otakar GIG 0900 C 225 = 13:45:00 2085566 Tuma Lukáš SJC 0800 C 225 = 13:45:00